Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
вверхвниз
Топ продаж

Фірмовий ніж Gerber із піхвами та фіксованим лезом довжиною 140 мм
- В наявності
- Код: Нож Gerber
800 ₴
+380 (66) 054-30-90
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ніж Gerber Strongarm
Gerber створює ножі для виживання для американських військових із 1968 року. StrongArm Fixed Blade — це модель, яка є свого роду результатом майже 50-річного досвіду у виробництві професійних різальних інструментів.
Тактичний ніж надійно фіксується в піхвах. Знімне кріплення, що залишається на стропі, дає змогу швидко від'єднати піхви.
Пластикова ручка має прогумоване покриття, яке не дає руці ковзати. На тильному боці — склобій.
Загальна довжина: 248 мм
Довжина клинка: 122 мм
Товщина клинка: 5 мм
Матеріал руків'я: FRN
Сталь: 420 HC
Вага: 205 гр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerber |
| Країна виробник | США |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Довжина ножа | 260 мм |
| Вага ножа | 200 г |
| Колір | Чорний |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 140 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴







