
Однофазний генератор Champion 3200Вт, генератор для дома та роботи
- Немає в наявності
- Код: 500559-UA
14 560 ₴
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
Генератор відкритого типу Champion 500559-UA
Генератор Champion 500559 - це бюжетний, але якісний генератор, який готовий забезпечити електрикою як будинок, так і роботу.
Основні характеристики
Тип товару генератор
Бренд Champion
Тип генератора бензиновий
Кількість фаз однофазний
Тип стартера ручний
Тип корпуса відкритий
Частота току (Гц) 50
Номінальна напруга змінного струму (В) 220
Потужність генератора (кВт) 2.8
Напруга постійного струму (В) 12
Змінний струм (А) 12.7
Максимальна потужність навантаження, що підключається до генератора (кВт) 3.2
Кулачковий вал OHV
Модель двигуна, що використовується GB225
Тип двигуна 4-тактний
Система охолодження повітряна
Об'єм двигуна (см куб.) 224
Тип палива бензин
Колеса так
Вага (кг) 47.5
Гарантія (міс) 24
Габаритні розміри
Довжина (см) 63
Ширина (cм) 59.9
Висота (см) 57
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 224 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 630 мм |
| Висота | 599 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Вага | 47.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Кількість коліщат | 2 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 14 560 ₴




