Термос – кращий супутник в прохолодну погоду
З приходом осені, протягом всієї зими і ранньої весни термос відіграє важливу роль, адже без гарячого пиття в цю пору ніяк не обійтися. Сучасний термос дозволяє мати під рукою воду, чай, каву або їду в гарячому стані протягом досить тривалого періоду.
Історія термоса бере свій початок ще в далекому 1892 році. Особливість тодішніх винаходів полягала в подвійних стінках, між яких був присутній вакуум. З часом термоси модифікувалися і змінювалися. Все частіше стали використовуватися більш нові сучасні матеріали і розширювався спектр варіантів для застосування.
В основному термоси відрізняються конструкцією, що впливає на призначення та можливість експлуатації в різних умовах. По типу, термоси поділяються на: універсальні, типу «Куля», з кришкою-помпою і судковые. Більш детально з цими типами можна ознайомитися нижче.
Універсальні термоси мають широку конструкції і горловину з досить великим діаметром. Такий тип виробів дозволяє зберігати не тільки напої, але і гарячу їжу. Для більш зручного наливу рідин передбачена внутрішня кришка з клапаном. Також кришка служить в ролі склянки або контейнер для їжі. Зазвичай універсальні термоси виробляються з бічною ручкою, для більш зручного перенесення та наливу рідин.
Термоси цього типу мають довгасту циліндричну форму, досить компактні, але зручні в перенесенні. Такі термоси легко можна помістити в сумці і рюкзаку. Сучасні термоси-кулі мають закручивающуюся кришку з клапаном та основне призначення – зберігання напоїв. Верхня кришка при необхідності служить склянкою, що дуже зручно при мінімальній комплектації на вилазці.
Головна відмінність цього типу від інших є наявність кришки-помпи з внутрішнім шланг, що тягнеться до самого дна. Достатньо лише натиснути на кришку та із спеціального носика потече внутрішня рідина. Цей типу термосів дуже довго зберігає температуру і краще за всіх підходить для використання на дачі, польової кухні та пікніку. Мінусом, звичайно, є габарити, з-за яких термос може не влізти в усі сумки і рюкзаки.
Конструкционно самый функциональный тип термосов, внутри которого помещаются 1-3 пластиковых контейнеров-судков, которые герметично закрываются. Термосы этого типа прекрасно подходят для хранения еды в горячем состоянии, в частности как первые, так и вторые блюда. Некоторые модификации термосов подразумевают наличие ложки, размещающейся сбоку изделия.
Все важные функции, свойства и назначение термосов зависят из материала, которого они сделаны. Сегодняшний рынок предлагает термосы из трех основных материалов: металла, пластика и стекла.
Оптимальные вариант для хранения и продуктов и напитков. Стальная колба не впитывает запах, прекрасно держит температуру, устойчива к ударам, легко моется и чиститься.
Легкие, но достаточно хрупкие пластиковые термосы оптимальны для ситуации, когда нужна емкость только для одного напитка. Колбы из пластмассы не впитывают запахи, легко моются и чистятся.
Термосы из стекла в основном приобретают для использования в дачных или домашних условиях. Колбы из стекла лучше всего сохраняют качество продуктов, достаточно долго держат температуру и легко моются. Главный недостаток – довольно сильная хрупкость, в следствии чего при падении даже с незначительной высоты, стеклянные термосы могут сильно повредиться.
Перед покупкой термоса важно определится со сферой применения, ведь от нее зависит нужный объем. Заранее нужно обдумать и определится: какой нужен объем и что будет хранится в термосе.
Все типы термосов делятся на 3 группы:
- Малого объема (от 250 до 700мл – для напитков и еды, рассчитанных на 1 человека)
- Среднего объема (от 800 до 1000мл – для напитков и супов, рассчитанных на 1 или 2 человека)
- Большого объема (от 1200 и более – для напитков на всю семью или большую компанию)
Современные термосы могут поддерживать температуру еды и жидкостей до 24 часов и более, но длительность зависит от следующих факторов: материал колбы, объем, начальная температура жидкости и/или еды, а также температура окружающей среды.
Выбрав тип, нужный объем и вид важно определится с производителем. В каждом втором магазине можно найти классический термос китайского производства. Обычно эти термосы дешевые, практически не держат температуру и имеют плохое качество исполнения. Руководствуясь этим, наша команда пополнила склады термосами следующих производителей: Ranger, Carp Zoom, Voyager и Dali. В поисковом списке вы найдете только самые ходовые модели, проверенные рыболовами, охотниками и любителями пикников.
- Interkrill - мабуть, вже ясно, про що мова буде йти. Адже Інтеркріль - це по факту інтернаціональний кріль, бо це український бренд підгодовування, в складі якого є справжній атлантичний кріль. Саме тому цей бренд давно вже відомий за кордоном.
- Хочемо акцентувати вашу увагу на не дуже популярні, але такі діючі воблера Gladiator.