
Намет короповий Carp Zoom Adventure 2 Bivvy CZ6780, двухмісний короповий намет-шелтер CarpZoom
- Немає в наявності
- Код: CZ6780
18 450 ₴
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
Практичний короповий намет Carp Zoom Adventure 2 Bivvy
Новинка від бренду Carp Zoom – комфортний двомісний намет Adventure 2 Bivvy. Ця модель має всі необхідні властивості, які притаманні сучасним карповим наметам. Окремі вентиляційні вікна ззаду забезпечують комфортний мікроклімат навіть у спеку. Міцний каркас, водонепроникність 8000 мм і передній козирок гарантують зручність під час дощової чи вітряної погоди. Розміри дозволяють комфортно розмістити двох рибалок разом із усім спорядженням. Для сильних морозів передбачено зимову накидку (продається окремо).
Карповий намет Carp Zoom Adventure 2 Bivvy:
Надійний, захищений і комфортний двомісний намет для тривалих карпових риболовель.
-
На 2 особи
-
Водостійкість 8000 мм
-
Міцні алюмінієві дуги
-
2 вентиляційні вікна з москітною сіткою
-
Щільне ПВХ дно
-
У комплекті Т-подібні кілки
-
Зимова накидка продається окремо
-
Розмір намету: 300x270x150 см
-
Габарити в упакованому вигляді: 116x30x30 см
-
Вага: 10,65 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип виробу | Намет |
| Вікна вентиляції | 5 |
| Колір | Хакі |
| Сезон | Літо |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 10.65 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 270 см |
| Висота | 150 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 116 см |
| Ширина в упаковке | 30 см |
| Висота в упаковці | 30 см |
- Ціна: 18 450 ₴










