
Намет коропова Carp Zoom (Короп Зум) Carp Expedition Bivvy 1 CZ0702
- Немає в наявності
- Код: CZ0702
9 984 ₴
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
Практична коропова намет & nbsp ; Carp Zoom Carp Expedition Bivvy 1
Carp Zoom Carp Expedition Bivvy 1 CZ0702 & nbsp; - & nbsp; високоякісна намет для короповій риболовлі, & nbsp; яка задовольнить найвибагливіших рибалок.
Зручна і дуже якісна коропова намет Carp Expedition Bivvy спеціально розроблена компанією Короп Зум для любителів тривалої риболовлі.
Комфортна намет для карпфішінга розрахована на місткість однієї короповій розкладачки , виготовлена з водонепроникної тканини 5000 мм по водній шкалою, має міцний і стійкий каркас з товстого алюмінію, завдяки якому вдалося домогтися полегшення ваги. & nbsp;
Карпова намет Carp Zoom & nbsp; відрізняється підвищеним комфортом, оснащена потужним днищем, 3-ма вікнами з прозорого ПВХ з москітною сіткою і міцними кілочками Т-форми.
Характеристика:
- Розмір намети: 135x280x215 см
- Місткість: 1 людина
- Розмір в упаковці: 95х26х26 см
- Довжина: 280 см
- Ширина: 215 см
- Висота: 135 см
- Водостійкість 5000мм
- Вага: 6,8 кг
- Кілочки в комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість входів | 1 |
| Колір | Хакі |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Вага | |
| Вага | 6.8 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 215 см |
| Висота | 135 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 95 см |
| Ширина в упаковке | 26 см |
| Висота в упаковці | 26 см |
- Ціна: 9 984 ₴



