Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
«Вулкан» товари для риболовлі, мисливства, туризму та дайвінгу, камуфльовані костюми, взуття та одяг
вверхвниз
-15%9 днів
Тяговий акумулятор Exide Equipment ET 650 (100А / год)
- В наявності
- Код: Exide Equipment ET 650
13 802 ₴
11 732 ₴
+380 (66) 054-30-90
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Акумулятор Exide ET 650
Акумулятор Exide ET 650 з групи свинцево-кислотних тягових акумуляторів EQUIPMENT, для постійних глибоких розрядів.
Це малообслуговувана група акумуляторів EXIDE, які вимагають встановлення в спеціальному відсіку. Монтаж — у вертикальному положенні, середня стійкість до вібрацій і нахилу. Тягові акумулятори, на відміну від стартових, застосовують не для пікових, а для постійних завантажень, вони чудово переносять повне розряджання. Надійна робота, тривалий термін експлуатації.
Якість і безпека акумуляторів EXIDE підтверджена сертифікатами схвалення міжнародного класифікаційного суспільства Det Norske Veritas (DNV).
Характеристика:
Тип: Equipment
Місткість, а·год: 100
Масса, кг: 26,5
Розміри, мм: 350х175х235
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 26.5 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Ємність акумулятору | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 732 ₴



