Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
«Вулкан» товари для риболовлі, мисливства, туризму та дайвінгу, камуфльовані костюми, взуття та одяг
вверхвниз

Тяговий акумулятор Exide Equipment ET 550 (80А / ч)
- В наявності
- Код: Exide Equipment ET 550
11 073 ₴
+380 (66) 054-30-90
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Акумулятор Exide ET 550
Акумулятор Exide ET 550 призначений для запуску моторів човнів, катерів та яхт.
Тяговий акумулятор (місткість 80 А·год) із групи олив'яно-кислотних тягових акумуляторів EQUIPMENT призначені для постійних глибоких розрядів.
Це малообслуговувана група акумуляторів EXIDE, які вимагають встановлення в спеціальному відсіку.
Монтаж — у вертикальному положенні, середня стійкість до вібрацій і нахилу.
Тягові акумулятори, на відміну від стартових, застосовують не для пікових, а для постійних завантажень, вони чудово переносять повне розряджання.
Характеристика:
Тип: Equipment
Місткість, а·год: 80
Масса, кг: 25
Розміри, мм: 278х175х190
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 25 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Ємність акумулятору | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 073 ₴



