Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
вверхвниз
-15%11 днів
Стартовий акумулятор Exide EN 600 (62А / ч)
- В наявності
- Код: Exide EN 600
6 552 ₴
5 569 ₴
+380 (66) 054-30-90
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Акумулятор Exide EN 600
Акумулятор Exide EN 600 призначений для запуску моторів човнів, катерів і яхт. Він має високою потужністю пуску, зручний під час встановлення й експлуатації, довго зберігає заряд під час зберігання.
Надійність і безпека морських акумуляторів EXIDE підтверджена сертифікатами схвалення міжнародного класифікаційного суспільством Det Norske Veritas (DNV).
Характеристика:
Тип: Start
Місткість, а·год: 62
Масса, кг: 15
Розміри, мм: 242х175х190
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 15.1 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Ємність акумулятору | 62 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 569 ₴



