
Акумулятор подвійного призначення Exide EP 800 (92А / ч)
- Немає в наявності
- Код: Exide EP 800
11 279 ₴
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
Акумулятор Exide EP 800
Акумулятори Exide EP 800 застосовуються і для запуску двигунів, і для живлення бортового обладнання катера.
Замість двох акумуляторів (стартового та тягового) ви використовуєте одну універсальну серію DUAL AGM.
Великий пусковий струм для запуску двигунів.
Акумулятор Exide EP 800 зберігає працездатність у режимі глибокого розряджання, що дає можливість під'єднання зовнішніх споживачів. Допускає до 75% розряджання. Швидке відновлення після розряджання, надійна робота, тривалий термін експлуатації.
DUAL AGM — повністю необслуговувана серія. Можливо тривале зберігання. Немає обмеження за місцем встановлення (може встановлюватися в каюті). Батарея захищена від іскор і проливання, може встановлювати на боці, стійка до вібрацій і нахилу. На перезаряджання потрібні до 50% менше часу, ніж у стандартних моделей. Підвищений запас енергії проти звичайних акумуляторів аналогічного розміру.
Надійність і безпека акумуляторів EXIDE підтверджена сертифікатами схвалення міжнародного класифікаційного суспільства Det Norske Veritas (DNV).
Характеристика:
Тип: Dual AGM
Місткість, а·год: 92
Масса, кг: 26
Розміри, мм: 353х175х190
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 26 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Ємність акумулятору | 92 |
- Ціна: 11 279 ₴

