
Складне туристичне крісло Ranger Guard RA 2207
- В наявності
- Код: RA 2207
2 199 ₴
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
Розкладне крісло-стілець Ranger Guard RA 2207
Крісло Ranger Guard RA 2207 з відкидним столиком — просторе та комфортне, просто та легко розкладається і збирається. У трьох кишенях на підлокітнику крісла можна розкласти те, що потрібно прямо зараз.
І на риболовлі, і на пікніку Ви оціните цю просту та продуману модель.
Відкидний столик — бонус для тих, хто любить почуватися і на відпочинку, як удома. М'який ущільнювач у сидінні дасть змогу розслабитися в затишному кріслі. Надійна конструкція ніжок стійка, практична. Полімерне покриття продовжить термін експлуатації сталевих трубок каркаса. На пікніку або на дачі цей складаний стілець просто незамінний.
Компактно складений стілець не займає багато місця під час транспортування, а на природі має дуже органічний вигляд з усією вашою туристичною амуніцією.
Характеристики:
— тканина крісла: подвійна тканина Оксфорд 600D;
— колір: тканина — зелена, каркас — зелений, стільниця — коричневий;
— рама: сталева труба Ø 25 мм і Ø 16 мм, товщина стінки 1 мм, з полімерним покриттям;
— столешница: ламінована вологостійка фанера завтовшки 9 мм
— розмір у розкладеному вигляді: 84,5х48х74 см (ВхГхШ);
— розмір у складеному вигляді: 84,5х48х15 см (ВхГхШ);
— розмір сидіння: 40х46 см (ГхШ);
— висота сидіння: от пола 42 см;
— висота спинки: від сидіння 42 см;
— розмір відкидного столика: 46х16,5 см (ГхШ)
— вага: 5,5 кг
— навантаження: 130 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал сидіння | Оксфорд |
| Матеріал спинки | Оксфорд |
- Ціна: 2 199 ₴





