
Зарядний пристрій. Для зарядки свинцево-кислотних батарей типів AGM з напругою 6В і 12В
Застосування: & nbsp; використовується для зарядки свинцево-кислотних акумуляторів ємністю від 0,8Ачас до 12Ачас
Пристрій & nbsp; MW-660 & nbsp; є універсальний зарядний пристрій для заряду свинцево-кислотних акумуляторів напругою 6В і 12В. & Nbsp;
MW-660 & nbsp; забезпечує заряд герметичних свинцево-кислотних батарей типу AMG. & Nbsp;
Для заряду окремо взятої акумуляторної батареї, в комплекті є перехідник & ndash; & Laquo; крокодили & raquo ;, які підключаються безпосередньо на контакти.
Для заряду акумуляторної батареї безпосередньо в пристрої (ліхтарі, дитячі електромобілі, іграшки на радіокеруванні), в комплекті є перехідник & ndash; & Laquo; штекер 5,5 * 2,1 & raquo ;, який підключається в гніздо пристрою для заряду.
| Напруга мережі | 210-240V AC 50Hz |
| Тип заряджаються акумуляторних батарей | AGM |
| Ємність заряджаються акумуляторних батарей | 0,8Ач до 12Ач |
| Напруга акумуляторної батареї | 6В і 12В |
| Максимальний струм заряду | 0,5 А |
| LED дисплей | + (1 світлодіод) |
| Робоча температура | 0 o С - 40 o З |
& nbsp;
Переваги роботи з нами:
Більше 5 років наш магазин радує своїх покупців і розвиває асортимент і унікальність товару, завдяки чому все більшу кількість людей можуть придбати товар, який сподобався, навіть не виходячи з дому & nbsp;
Доставка товару проводиться службами доставки по всій Україні (Нова Пошта, Ін-Тайм та т. Д.), Таким чином в будь-якому куточку нашої країни покупець може отримати свою посилку. Жителям Харкова доступна також кур'єрська доставка прямо до будинку.
Наш магазин регулярно проводить акції та програми лояльності, завдяки чому наші покупці можуть істотно заощадити кошти при покупці.
На нашому сайті & nbsp; lodki-vulkan.com.ua & nbsp; більше & nbsp, 1000 підтверджених відгуків і проведених замовлень
Ми працюємо без вихідних з 8:00 до 17: 00 & nbsp;
Ми відправляємо товар як по передоплаті, так і післяплатою. При купівлі товару в & nbsp; магазині можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок карткою будь-якого з банків України & nbsp; & nbsp;
& nbsp; Риболовля, полювання і просто активні види відпочинку набирають все більшої популярності по всьому світу, і ця тенденція не обійшла стороною і Україну. Все більша кількість людей воліють просиджування за комп'ютером або телевізором & quot; вилазки & quot; на природу, прогулянки по лісу або річки, ловля риби або полювання на дозволені види тварин і птахів. Наш магазин підтримує такий ентузіазм і всіляко намагається допомогти нашим покупцям у виборі & nbsp; човна < / a> & nbsp; або & nbsp; вудки , & nbsp; одягу & nbsp; або & nbsp; взуття , & nbsp; наметів , & nbsp; меблів для відпочинку & nbsp; і & nbsp; багато чого іншого .
Наш & nbsp; Інтернет магазин & nbsp; розширює горизонти виробників, представлених на вітрині, і завдяки цьому нашим покупцям доступні новинки & nbsp; з Польщі, Німеччини, Фінляндії, Нідерландів, Америки, Китаю, Кореї та інших стран.Такім чином більшість & nbsp; товарів для риболовлі та полювання & nbsp; на сайті & nbsp; lodki-vulkan.com.ua & nbsp; оригінальні & nbsp; і представлені по & nbsp; найкращими цінами від виробника.
Ще не визначилися з вибором, хочете отримати більш розгорнуту інформацію або не знаєте, як оформити замовлення?
Просто натисніть кнопку & nbsp; Купити в 1 клік & nbsp; або & nbsp; Передзвоніть мені , залишивши Ваш контактний номер телефону
Зателефонуйте нам по телефону
- 066 054 30 90
- 093 726 46 06
- 096 719 04 95
При покупці в нашому інтернет-магазині & quot; Човни-Вулкан & quot; Ви будете задоволені не тільки покупкою, але і якістю обслуговування нашого персоналу.
І звичайно ж & nbsp; про це ви можете написати на нашій сторінці & nbsp; відгуків .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Струм заряду | 10 А |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Тип індикатора | Світлодіод |
- Ціна: 360 ₴


