
Човен надувний одномісний Kolibri К-230
- В наявності
- Код: К-230 Без настила
7 935 ₴
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
Гребний човен Kolibri (Колібрі) K-230
Kolibri K-230 — це компактний, одномісний, полегшений гребний човен із серії Super Light. Має класичну форму корпусу та оснащений пересувною лавкою, що забезпечує зручне розміщення одного пасажира з невеликим багажем.
Особливості:
-
Балони виготовлені з полегшеного п’ятишарового ПВХ-матеріалу щільністю 650 г/м²
-
Невелика вага та компактні розміри у складеному вигляді
-
Швидке збирання та розбирання човна
-
Полегшена веслова група з новими складними компактними веслами з покращеними гідродинамічними властивостями
-
Пересувна лавка
-
Зварювання основних вузлів на установках ТВЧ
Технічні характеристики:
-
Розмір човна (см): 230 × 105
-
Розмір кокпіта (см): 174 × 49
-
Діаметр балонів (см): 28
-
Вантажопідйомність (кг): 120
-
Пасажиромісткість: 1 особа
-
Вага комплекту (кг): 12
-
Розмір упаковки (см): 74 × 35 × 30
-
Гарантія: 3 роки
Комплектація:
-
Човен
-
Весла
-
Пересувна лавка
-
Насос
-
ЗІП (ремкомплект)
-
Документи
-
Сумка для транспортування
Доступні кольори (вартість човна залежить від кольору):
-
Зелений
-
Світло-сірий
-
Темно-сірий
Придбати надувний човен Kolibri K-230 з оперативною доставкою ви можете на нашому сайті. Ми пропонуємо лише якісні човни від провідних виробників. Завдяки співпраці з надійними транспортними компаніями, доставка буде максимально швидкою та зручною для вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolibri |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Без настилу |
| Щільність матеріалу | 650 г/м2 |
| Щільність днища | 650 г/м2 |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 105 см |
| Діаметр балона | 28 см |
| Вантажопідйомність | 120 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина кокпита | 154 см |
| Ширина кокпіта | 49 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 74 см |
| Ширина у складеному вигляді | 35 см |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
- Ціна: 7 935 ₴










