
Човен надувний одномісний Kolibri K-190, одномісний гребний човен Kolibri K190
- В наявності
- Код: К-190 Без настила
8 840 ₴
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
Гребний човен Kolibri (Колібрі) K-190
Kolibri K-190 — компактний, одномісний полегшений надувний гребний човен серії Super Light. Човен К-190 має класичну форму корпусу та рухоме сидіння (банку), що забезпечує комфортне розміщення однієї людини з невеликим багажем.
Особливості:
-
Балони виготовлені з полегшеної п’ятишарової ПВХ-тканини щільністю 650 г/м²
-
Невелика вага і компактні розміри у складеному стані
-
Швидке збирання та розбирання човна
-
Полегшена гребна система з новими складними веслами, що мають покращені гідродинамічні властивості
-
Рухома банка
-
Зварювання основних вузлів на установках ТЧЗ (термочастотного зварювання)
Характеристики:
-
Розмір човна: 190 × 105 см
-
Розмір кокпіта: 134 × 49 см
-
Діаметр балонів: 28 см
-
Вантажопідйомність: 100 кг
-
Пасажиромісткість: 1 особа
-
Вага комплекту: 11 кг
-
Розмір упаковки: 74 × 35 × 30 см
-
Гарантія: 3 роки
Комплектація:
-
Човен
-
Весла
-
Банка (сидіння)
-
Насос
-
ЗІП (ремкомплект)
-
Документи
-
Сумка для човна
Купити човен Kolibri K-190 з оперативною доставкою ви можете на нашому сайті. Ми пропонуємо лише якісні надувні човни від провідних виробників. Завдяки співпраці з надійними транспортними компаніями, доставка буде максимально швидкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolibri |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Без настилу |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 105 см |
| Діаметр балона | 28 см |
| Вантажопідйомність | 100 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина кокпита | 134 см |
| Ширина кокпіта | 49 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 74 см |
| Ширина у складеному вигляді | 35 см |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
- Ціна: 8 840 ₴










