Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
Опис товару
Надувний ПВХ човен Vulkan VM260
Відмінний моторний ПВХ човен VULKAN VM260 оснащено вбудованим транцем. Човен має щільність ПВХ 1100 гр / м2 на балонах і 1300 гр / м2 по днищу - ідеальний варіант для плавання з електромотором або малопотужним бензиновим мотором до 4 к.с.
Одними з переваг даного човна є посилений транець, потужне днище з додатковою проклейкою швів армуючою стрічкою. Окрім цього, всі стики на човні Vulkan VM260 проклеюються вручну не тільки зсередини і зовні, але ще й додатковими двома стрічками на шарах.
Також човен оснащено привальним брусом - окантовкою по всьому борту судна, що не дозволяє гострим уламкам рослин або гілкам пошкодити ПВХ-покриття при швартуванні , а також привальний брус проклеєний і на дні човна Vulkan, що захищає днище від пошкоджень на гострому камінні або уламки гілок при витягуванні човна на берег.
Також варто звернути увагу на те, що внизу з зовнішнього боку човна є два плавника, які також є додатковим захистом при транспортуванні в накачаному стані і служать додатковими стабілізаторами стійкості човна на плаву.
Сидіння в даній моделі рухливі і можуть пересуватися майже по всій довжині човна, що буде дуже зручно при зміні кількості пасажирів, що знаходяться в човні.
По контуру всього човна розташований леєрний трос, який виконує роль додаткових ручок при їзді, а також є допоміжним елементом при залізанням в човен на воді.
Весла, що входять в комплект, виготовлені з дюралюмінію, розташовані на поворотних кочетах і завоздушені, що вберігає власників човнів від їх втрати при падінні в воду.
Звертаємо Вашу увагу, що за замовчуванням човен укомплектовано рейковою сланню-килимком.
Характеристики:
Комплектація:
Довжина 260см
Човен
Ширина 125см
Насос 6л
Балони 34см
Весла 1,4м
Гермовідсіки 3шт
Рейкова слань
Пасажиромісткість 1-2
Сидушки пересувні
Вантажопідйомність 225кг
Ремкомплект
Потужність мотора до 4к.с.
Фірмова сумка
Внутрішній розмір 192х57см
Інструкція по експлуатації
Вага загальна 24кг
Розміри упаковки 115 * 50 * 40см
Гарантія: 5 років & nbsp;
Даний човен поставляється в фірмовій сумці Vulkan, яка поміщається в багажник будь-якого автомобіля, а також дозволяє перевозити навіть в громадському транспорті.
Ще не визначилися з вибором, хочете отримати більш розгорнуту інформацію або не знаєте, як оформити замовлення?
Просто натисніть кнопку Купити в 1 клік або Передзвоніть мені, залишивши Ваш контактний номер телефону
Зателефонуйте нам по телефону
066 054 30 90
093 726 46 06
096 719 04 95
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 125 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 260 см |
| Транець | Вбудований |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Тип | Моторна |
| Кіль | Жорсткий |
| Ширина кокпіта | 57 см |
| Виробник | VULKAN |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Щільність днища | 1300 г/м2 |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Щільність матеріалу | 1100 г/м2 |
| Вага | 26 кг |
| Довжина кокпита | 192 см |
| Вантажопідйомність | 225 кг |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Вид човна | Надувний човен |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 115 см |
| Висота в складеному вигляді | 40 см |
| Ширина у складеному вигляді | 50 см |
| Весла | |
| Довжина весла | 140 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 4 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | пересувні сидіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 700 ₴











