-6%Тактичні кросівки Humtto з надійною фіксацією стопи на автошнурці
- В наявності
- Код: 860092A3
3 490 ₴
3 290 ₴
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
Чоловічі тактичні кросівки Humtto
🥾 Кросівки Humtto поєднують легкість спортивного взуття з практичністю тактичної екіпірування. Модель виготовлена в універсальному кольорі хакі, який чудово підходить для використання в місті, під час активного відпочинку, туристичних походів, тренувань, поїздок і польових умов. Завдяки стриманому дизайну кросівки гармонійно поєднуються як із тактичним одягом, так і з повсякденним гардеробом.
Верх виготовлений із міцного текстилю, який забезпечує комфортну посадку та сприяє природній вентиляції стопи під час руху. Текстильна підкладка допомагає підтримувати комфортний мікроклімат усередині взуття навіть у разі тривалого носіння й активної експлуатації.
Особливістю моделі є система швидкого шнурування Auto-Lace з фіксатором. Вона дає змогу швидко одягати та знімати взуття без потреби зав'язувати шнурки, що особливо зручно під час активного відпочинку, туристичних маршрутів і тактичного використання. Система забезпечує надійну фіксацію стопи та допомагає зберегти стійкість під час руху різними поверхнями.
Легка підошва EVA ефективно амортизує навантаження під час ходьби та тривалого перебування на ногах. Рельєфний протектор покращує зчеплення з ґрунтовими стежками, кам'янистими ділянками, травою та міськими покриттями, завдяки чому кросівки підходять для найрізноманітніших умов експлуатації.
✅ Переваги:
✔ Спортивно-тактичний дизайн
✔ Міцний текстильний верх
✔ Швидке шнурування Auto-Lace
✔ Надійна фіксація стопи
✔ Легка амортизувальна підошва EVA
✔ Гарне зчеплення з різними поверхнями
✔ Підходять для тактичного використання
✔ Комфорт у разі тривалого носіння
✔ Практичний колір хакі
✔ Для міста, туризму й активного відпочинку
📏 Характеристики:
• Колір: Хакі
• Стиль: Тактичний/спортовий
• Верх: Текстиль
• Підкладка: Текстиль
• Подошва: EVA
Розміри: 41–46
| Розмір | Загальна довжина устілки | Довжина стопи |
|---|---|---|
| 41 | 27 см | 26 см |
| 42 | 27,5 см | 26,5 см |
| 43 | 28,5 см | 27,5 см |
| 44 | 29 см | 28 см |
| 45 | 29,5 см | 28,5 см |
| 46 | 30,5 см | 29,5 см |
Кросівки Humtto стануть чудовим вибором для чоловіків, яким необхідне легке, зручне та практичне взуття для щоденного носіння, подорожей, активного відпочинку, туристичних маршрутів і тактичних завдань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Humtto |
| Вид тактичного взуття | Тактичні черевики |
| Сезон | Всесезонний |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал взуття | Текстиль |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Матеріал підошви | EVA |
- Ціна: 3 290 ₴










