Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
«Вулкан» товари для риболовлі, мисливства, туризму та дайвінгу, камуфльовані костюми, взуття та одяг

Акумулятор Exide Dual AGM EP 800 (92А / ч)
- Немає в наявності
- Код: Exide Dual AGM EP 800
11 279 ₴
+380 (66) 054-30-90
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Акумулятор подвійного призначення Exide Dual AGM EP 800
Батареї подвійного призначення & ndash; для запуску двигунів і глибоких розрядів при харчуванні споживачів. Технологія AGM . Можливість швидко відновлюватися після розряду дозволяє надійно працювати протягом тривалого терміну служби.
Серія Dual AGM ідеально підходить для електричних моторів, транспортних засобів з електродвигуном і автомобілів з наявністю передпускового нагрівача, супутникової охоронною системою. Можливість швидко відновлюватися після розряду дозволяє надійно працювати протягом тривалого терміну служби.
- Повністю обслуговуюча
- Підходить для тривалого зберігання
- Без обмежень на місце установки (може встановлюватися в каюті)
- Безпечна і чиста (захист від іскор і протоки)
- Можлива установка на боці
- Висока стійкість до вібрацій і нахилу
- На перезарядку потрібно до 50% менше часу
- Підвищений запас енергії (в порівнянні зі стандартними батареями аналогічного розміру)
- Вага 26кг
- Полярність 1
- Токовиводи стандартні + різьбова вставка
- Втч 900
- Морська сертифікація +
- Розміри мм, 353х175х190
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide Technologies |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 290 мм |
| Вага | 26 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Номінальна робоча напруга | 12 |
| Ємність акумулятору | 92 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 279 ₴

