Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
«Вулкан» товари для риболовлі, мисливства, туризму та дайвінгу, камуфльовані костюми, взуття та одяг
вверхвниз
-15%9 днів
Акумулятор подвійного призначення Exide Dual ER 550 (115A / h)
- В наявності
- Код: Exide Dual ER 550
12 309 ₴
10 462 ₴
+380 (66) 054-30-90
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Акумулятор Exide ER 550
Акумулятор Exide ER 550 призначений для запуску моторів човнів, катерів та яхт.
Батареї подвійного призначення – для запуску двигунів і глибоких розрядів під час живлення споживачів. Технология AGM. Можливість швидко відновлюватися після розряджання дає змогу надійно працювати впродовж тривалого терміну експлуатації.
Серія Dual AGM ідеально підходить для електричних моторів, транспортних засобів з електродвигуном і автомобілів із наявністю передпускового нагрівача, супутниковою охоронною системою. Можливість швидко відновлюватися після розряджання дає змогу надійно працювати впродовж тривалого терміну експлуатації.
- Повністю необслуговувана
- Підходить для тривалого зберігання
- Без обмежень на місце встановлення (може встановлюватися в каюті)
- Безпечний і чистий (захист від іскор і проливання)
- Можливе встановлення на боці
- Висока стійкість до вібрацій і нахилу
- На перезаряджання потрібно до 50% менше часу
- Підвищений запас енергії (порівнюючи зі стандартними батареями аналогічного розміру)
- Вага 28,6 кг
- Полярність 1
- Токовиводи стандартні + нарізна вставка
- Морська сертифікація +
- Розміри мм, 350х175х235
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide Technologies |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 235 мм |
| Вага | 28.6 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Нове |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 115 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 12 |
| Обслуговування | Необслуговуваний |
| Напруга акумулятора | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 462 ₴



