Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
Опис товару
Туристична подушка Trakker Oval Pillow
Подушка Trakker Oval Pillow має спеціальну форму півмісяця, що дозволяє зручно розміщувати її на короповій розкладачці або в капюшоні спального мішка.
М'яка вставка забезпечує максимальний комфорт під час відпочинку на риболовлі.
Знімний зовнішній чохол, виконаний з приємного на дотик поліестеру з одного боку і микрофлиса з іншого, легко миється для збереження охайного зовнішнього вигляду.
Характеристика:
- Форма півмісяця, призначена для розміщення в капюшонах спального мішка
- Знімна зовнішня обкладинка для прання
- сверхмягкого поліестер з одного боку, мікро-фліс з іншого боку
- Ідеально підходить для системи овального шару
Розміри: 67 * 30 * 4,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trakker |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 4.5 см |
| Довжина | 67 см |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 336 ₴




