Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
Опис товару
Крісло складане Ranger SL 750
Крісло Ranger SL 750 із сталевих труб не має жорсткої фіксації, що надає йому додаткової м’якості та комфорту.
У комплекті передбачено тканинний чохол з плечовим ременем для зручного транспортування.
-
рама: сталева труба, Ø 19 мм, порошкове фарбування;
-
розмір у розкладеному вигляді: 111×53×86 см (В×Г×Ш);
-
розмір у складеному вигляді: 97×20×20 см (В×Г×Ш);
-
розмір сидіння: 48×63 см (Г×Ш);
-
висота сидіння від підлоги: 46 см;
-
висота спинки від сидіння: 66 см;
-
вага: 4 кг;
-
максимальне навантаження: 120 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 860 мм |
| Глибина стільця | 530 мм |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴









