
Двомісний надувний моторний човен Kolibri КМ-260, слань-килимок
- В наявності
- Код: Kolibri КМ-260
19 105 ₴
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
Моторний ПВХ човен Kolibri (Колібрі) КМ-260
Kolibri КМ-260– двомісний полегшений надувний моторний човен серії стандарт. Човен Колібрі КМ-260 має класичну форму корпусу і рухливі сидіння, які дозволяють комфортно розміститися людині з багажем.

Характеристики:
-
Вид човна: Моторний
-
Настил: Слань-килимок
-
Транець: З транцем
-
Пасажировмісність, осіб: 2
-
Вантажопідйомність, кг: 270
-
Максимальна потужність двигуна, к.с.: 5
-
Щільність матеріалу, г/м²: 950
-
Кількість камер: 3
-
Сидіння: Пересувні, 2 шт
-
Уключини: Поворотні
-
Ручки для перенесення: Є
-
Привальний брус: Є
-
Діаметр балона, см: 38
-
Висота транця, мм: 381
-
Загальна довжина, см: 260
-
Загальна ширина, см: 144
-
Внутрішня довжина, см: 165
-
Внутрішня ширина, см: 64
-
Вага човна, кг: 17.4
-
Вага комплекту, кг: 30.7
-
Розмір упаковки, см: 100 x 53 x 33
-
Бренд: Kolibri
-
Гарантія: 3 роки офіційної гарантії
Комплектація:
- Човен
- Слань-килимок
- Весла
- Банки
- Насос
- ЗІП (ремкомплект)
- Документи
- Сумка для човна
Доступні кольори:
- Зелений
- Світло-сірий
- Темно-сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolibri |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 144 см |
| Діаметр балона | 38 см |
| Вантажопідйомність | 270 кг |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Транець | Вбудований |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 17.4 кг |
| Загальна вага | 30.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина кокпита | 165 см |
| Ширина кокпіта | 64 см |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Ширина у складеному вигляді | 53 см |
| Висота в складеному вигляді | 33 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 5 к. с. |
- Ціна: 19 105 ₴










