
Гелевий акумулятор Fisher 90A/h 12В, тяговий акумулятор глубокого розряду для човнових електродвигунів
- Немає в наявності
- Код: Fisher 90AH GEL F
7 585 ₴
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
Акумулятор гелевий Fisher 90A/h
Шукаєте надійний акумулятор з великою ємністю для електромотора?
Рекомендуємо звернути увагу на акумулятор гелевий Fisher Gel 90Ah 12V. Його беруть для роботи електромотора човна з тягою 14.5 кг і для вирішення побутових завдань або комфортного відпочинку на природі.
Високий клас герметичності дозволяє використовувати акумулятор навіть удома. Він не виділяє шкідливих випарів, про це вам не варто турбуватися.
При правильній експлуатації акумулятора вистачає на 10-12 років.
Як правильно використовувати гелевий акумулятор?
Обов'язково заряджайте акумулятор, навіть якщо ви його не використовуєте. Раз на 6 місяців перевіряйте напругу і не допускайте щоб вона падала нижче 12,6 Вольт.
Не переривайте процес заряджання.
Не допускайте розряду нижче 10.5 Вольт.
Зберігати акумулятор можна за температури від -20°C до + 50°C.
Такі прості правила продовжать життя акумулятора і не допустять ранньої втрати ємності.
Основні характеристики
Тип товару акумулятор
Бренд Fisher
Тип акумулятора GEL (гелевий)
Ємність (А*год) 90
Напруга (В) 12
Тип корпусу батареї пластик
Тип клем під болт
Гранична напруга зарядного пристрою в циклічному режимі (В) 14.2-14.4
Максимальна сила струму зарядного пристрою (А) 15
Вага (кг) 29
Гарантія (міс) 24
Габаритні розміри
Глибина (мм) 328
Ширина (мм) 173
Висота (мм) 223
Габарити упаковки
Ширина (мм) 177
Висота (мм) 270
Глибина (мм) 334
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тягового акумулятора | GEL |
| Напрацювання | 4000 циклів заряду |
| Ємність акумулятору | 90 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 223 мм |
| Вага | 29 кг |
- Ціна: 7 585 ₴










