
Літій-іонний акумулятор WEEKENDER 12V 100AЧ, акумулятор глубокого розряду Weekender 100A/h з зарядним пристрієм (вага 6кг!)
- В наявності
- Код: LI-ION 100AH
12 968 ₴
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
Акумулятор літій-іонний Weekender 100A/h

Літій-іонний акумулятор Weekender 100 Ah 12V стане в пригоді для різних цілей. Він використовується і для роботи човнового електродвигуна, і для бортової мережі суден.
Основна перевага — вага 6,25 кг і невеликі розміри. Це і є відмітною рисою від більшості важких великих акумуляторів.
У моделі Weekender 100 Ah 12V продуманий розумний захист на основі мікросхеми:
від короткого замикання;
від перенапруги;
від зайвого заряджання;
від перерозряджання;
від переполюсування.
На корпусі з ABS пластику є 2 кнопки. Одна включає USB-порт для заряджання будь-яких ваших девайсів (телефон/ехолот/колонка). Інша містить кольоровий дисплей, на якому показаний рівень заряду.
Акумулятор здатний працювати понад 2000 циклів. А якщо ви хочете, щоб він функціонував якнайдовше, стежте за рівнем заряду та не допускайте, щоб напруга опускалася нижче 10.5 вольтів. Тоді номінальна ємність зберігається й акумулятор надалі слугує вам упродовж 12 років.
У цього агрегату саморозряд від 1 до 3% на місяць, тому якщо ви його не використовуєте, хоча б раз на пів року бажано перевіряти напругу та ставити на заряджання.
Основні характеристики
Тип товару акумулятор
Бренд Weekender
Тип акумулятора Li-ion (літій-іонний)
Ємність (А·год) 100
Напруга (В) 12
Тип корпусу батареї пластик
Кількість циклів до 2400
Номінальний струм заряду (А) 8
Номінальний струм розряду (А) 50
Номінальна напруга (В) 12.6
Мінімальна напруга (В) 9.5
Напруга повного заряду (В) 12.6
Внутрішній опір (МОм) 20
Кількість комірок 6
Максимальний піковий струм розряду 100 мс (А) 350
Індикатор заряду акумулятора да
Вхідна напруга змінного струму 100-120V, 200-240V
Температура зберігання от 0 до +45°C
Низький саморозряд да
USB-порт да
Температура заряду от 0 до +45°C
Температура розрядження від -20 до +60 °C
Захист від перевантажень да
Цифровий дисплей да
Призначення човнові електромотори, для бортової мережі човна
Вага (кг) 6.25
Гарантия (мес) 12
Габаритні розміри
Глибина (мм) 107
Ширина (мм) 242
Висота (мм) 270
Комплектація
Акумулятор 1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weekender |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тягового акумулятора | Li-Ion |
| Напрацювання | 2400 циклів заряду |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Висота | 265 мм |
| Вага | 6.15 кг |
- Ціна: 12 968 ₴





