Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
Опис товару
Пляжний намет Green Camp мушля
Тент «Рашка» являє собою намет популярної шатрової каркасної конструкції.
Тент легко збирається й розбирається. В основі каркаса — гнучкі ланки, виготовлені зі скловолокна.
Намет допоможе вам сховатися від спеки, у ній можна покласти спати маленьку дитину, коли сонце в самому зеніті, або навпаки, якщо раптом зачав вітер або став накопичувати дрібний дощик. У неї можна скласти всі речі, поки ви купаєтеся або граєте в активні ігри.
Розміри: 270 х 140 х 130 см.
Матеріал: поліестер 210 T PU водовідштовхувальний.
Колір: синій.
Розмір упаковки: 52*10*8 см.
Вага: 1,7 кг.
У комплекті: кілочки для розтяжки — 6 шт.
Виробник: GreenCamp.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість входів | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Синій |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 270 см |
| Ширина | 140 см |
| Висота | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴





