Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
вверхвниз

Розкладний стілець зі спинкою Vulkan (до 140 кг)
- Немає в наявності
- Код: Vulkan 25mm
950 ₴
+380 (66) 054-30-90
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Туристичний розкладний стілець Vulkan
Якщо Ви хочете купити складаний стілець і не боятися сісти на нього першого ж дня, то ця модель — саме та, яка витримує навантаження до 140 кг!
Все завдяки міцному металевому каркасу завтовшки 25 мм і міцній двошаровій тканині Оксфорд.
Цей складаний стілець компактний, зручний у транспортуванні.
На стільці карабінами зафіксований регульований плечовий ремінь.
Характеристики:
Матеріал «Оксфорд 600D меланж» у два шари
Вага, кг 3.2
Допустиме навантаження, кг 140
Габарити стільця:
Габарити в розкладеному вигляді, мм (ВхШхД) 780х500х450.
Габарити в складеному вигляді, мм (ВхШхД): 610х500х130.
Розмір сидіння, мм (ШхГ): 360х380. Висота до сидіння, мм: 425Каркас:
Сталева труба Ø25 мм, товщ. стінки 1 мм, з полімерним покриттям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Ширина стільця | 360 мм |
| Глибина стільця | 380 мм |
| Висота сидіння стільця | 425 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 780 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴







