-30%Однофазний генератор Pramac (Прамак) PX5000 (4 кВт), фірмовий генератор для часного будинку Pramac (Італія)
- В наявності
- Код: Pramac PX5000
40 300 ₴
28 210 ₴
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
Бензиновий генератор Pramac PX5000
Бензиновий генерато для будинків та офісів.
ESP — Максимальна потужність: визначається як максимальна потужність, яку генераторна установка здатна забезпечити в разі збою живлення в мережі за певних умов експлуатації впродовж не більш ніж 200 годин на рік і за умови дотримання інтервалів обслуговування, рекомендованих виробником. Допустима середня вихідна потужність за добу роботи не перевищує 70% ВСД.
COP — безперервна потужність: визначається як максимальна потужність, яку генераторна установка здатна видавати безперервно впродовж необмеженої кількості годин із перервами на технічне обслуговування й процедурами, виготовленими відповідно з рекомендаціями виробників.
Дані двигуна
Генератор бензиновий Pramac PX5000 4 кВт має двигун SR188F з частотою обертання 3000 об./хв.
Розетки: schuko 230V 16A IP54 2 шт., 2P+T CEE 230V 16A IP44 1 шт.
Рівень шуму 97 дБ.
Витрата палива: 1.92 л/год (час роботи за 100% навантаження).
Час роботи: 14.06 год (час роботи за 100% навантаження).
Розміри генератора: 727x515x670 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pramac |
| Країна виробник | Італія |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 1 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 27 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 520 мм |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Вага | 79 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
- Ціна: 28 210 ₴










