Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95

Двомісна Палатка Shark 2703
- В наявності
- Код: 2703
950 ₴
+380 (66) 054-30-90
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Намет Shark (Шарк) 2703
Shark 2703 – бюджетна двомісний намет для риболовлі і туризму. Досить легка і практична намет швидко розкладається і складається.
Характеристики:
- Розмір (см): 150х200х130
- Матеріал: поліестер 190Т з PU покриттям
- Матеріал внутрішнього намету: поліестер 190Т
- Матеріал підлоги: килимок з Oxford
- Місткість (осіб): 2
- Дуги Fiberglass 2х7,9мм
- Водонепроникність (мм): 3000
Купити двомісний намет Shark 2703 з швидкою доставкою можна у нас на сайті. Ми пропонуємо тільки самі якісні намети від провідних виробників. Завдяки співпраці з транспортними компаніями доставка буде здійснена практично моментально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Червоний |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 150 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴

