Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
Опис товару
Коропова намет Fox EOS 2 Man Bivvy
Fox EOS 2 Man Bivvy – двомісний намет з неперевершеним дизайном, пропонована за демократичною ціною. Намет є відмінним варіантом для новачків і рибалок з обмеженим бюджетом. Намет-черепашка CUM257 з двома дугами і збільшеним козирком виконана з матеріалу з гідростатичним тиском 8000мм. У передній частині намету є два ременя для вудилищ. Комплектується невагомим підлогою, міцними кілочками і сумкою для зберігання або перенесення.
Характеристики:
- Місткість (осіб): 2
- Габаритні розміри (см): 300х275х150
- Водонепроникність (мм): 8000
- Матеріал: поліестер
- Вага (кг): 8,6
Купити двомісний намет Fox EOS 2 Man Bivvy з швидкою доставкою можна у нас на сайті. Ми пропонуємо тільки самі якісні намети від провідних виробників. Завдяки співпраці з транспортними компаніями доставка буде здійснена практично моментально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 8.6 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 275 см |
| Ширина | 300 см |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 275 ₴







