Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
вверхвниз

Намет одномісна Fox EOS 1 Man Bivvy 270х205х140см (CUM255)
- Немає в наявності
- Код: CUM255
10 191 ₴
+380 (66) 054-30-90
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Коропова намет Fox EOS 1 Man Bivvy
Fox EOS 1 Man Bivvy – одномісна намет з неперевершеним дизайном, пропонована за демократичною ціною. Намет є відмінним варіантом для новачків і рибалок з обмеженим бюджетом. Намет-черепашка CUM255 з двома дугами і збільшеним козирком виконана з матеріалу з гідростатичним тиском 8000мм. У передній частині намету є два ременя для вудилищ. Комплектується невагомим підлогою, міцними кілочками і сумкою для зберігання або перенесення.
Характеристики:
- Місткість (осіб): 1
- Габаритні розміри (см): 270х205х140
- Водонепроникність (мм): 8000
- Матеріал: поліестер
- Вага (кг): 7
Купить одноместную палатку Fox EOS 1 Man Bivvy с быстрой доставкой можно у нас на сайте. Мы предлагаем только самые качественные палатки от ведущих производителей. Благодаря сотрудничеству с транспортными компаниями доставка будет осуществлена практически моментально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Колір | Хакі |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Вага | |
| Вага | 7 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 270 см |
| Висота | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 191 ₴







