Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
вверхвниз

Опис товару
Намет Fox (Фокс) R-Series 2 man XL Camo
Fox R-Series 2 man XL Camo – велика двомісний намет, що вражає своєю кількістю внутрішнього простору. Намет має класичний дизайн з чотирма дугами і збільшеним козирком для додаткового захисту. Відмітка «XL» означає наявність додаткової площі і висоту, створену за рахунок дуже високих дуг. Намет Fox CUM249 – відмінне рішення для любителів багатоденних риболовних сесій.
Особливості:
- Всередині намету є кріплення-люверси для приєднання сітчастого кокона, підвищує комфорт
- Відмітка «XL» означає додаткову площу і висоту, створену за рахунок дуже високих дуг
- Класичний дизайн з чотирма дугами і збільшеним козирком для захисту додатково
- Підтримують козирок стійки, оснащені унікальними обертовими кріпленнями для перевіреного і надійного кріплення стійок до основного каркасу
- Регульовані ремені натягу
- Великі передні і задні панелі із москітної сітки
- Відкривається в обидві сторони двері з трьома варіантами вхідних дверей (москітна, прозора ПВХ і суцільна)
- Можна закатати передню панель для створення укриття з відкритим передом
- У передній частині намету є два ременя для вудилищ
Характеристики:
- Матеріал: дихаючий, износопрочный поліестер
- Колір: камуфляж
- Гідростатичний тиск (мм): 10000
- Каркас: алюміній (19мм)
- Кількість осіб: 2
- Габарити (ГхШхВ,см): 315х330х185
- Вага (кг): 21,5
Комплектація:
- Намет
- Зносостійкий підлога
- Міцні кілки
- Міцна простора сумка для зберігання і перенесення
Купити намет Fox R-Series 2 man XL Camo з швидкою доставкою можна у нас на сайті. Ми пропонуємо тільки самі якісні намети від провідних виробників. Завдяки співпраці з транспортними компаніями доставка буде здійснена практично моментально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 10000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Діаметр | 19 мм |
| Вага | |
| Вага | 21.5 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 330 см |
| Висота | 185 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 488 ₴










