Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
вверхвниз

Двомісний намет Fox Retreat+Ripstop Ventec man 2
- Немає в наявності
- Код: CUM202
37 924 ₴
+380 (66) 054-30-90
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Намет Fox (Фокс) Retreat+Ripstop Ventec man 2
Fox R Retreat+Ripstop Ventec 2 man – ідеальна двомісний намет для любителів тривалих виїздів, а також рибалок, які беруть з собою напарника або напарницю. Намет виготовлений на основі не рветься матеріалу Ventec Rip Stop кольору хакі і має гідростатичний тиск 20000мм. Ідеальний варіант для тривалих риболовних сесій.
Особливості:
- Міцні невагомі розпірки з алюмінію
- Плоска задня панель укупі з поліпшеними бічними кутами створюють максимум робочого простору по всій площі намети
- Рознесені по два ребра збільшують внутрішній робочий простір і роблять намет більш компактною в складеному вигляді
- Повністю знімна передня панель
- 3 варіанти вхідних дверей (суцільна, прозора з ПВХ, москітна сітка)
- Двосторонні замки-блискавки на всіх дверях для зручності відкриття
- Передній козирок для додаткового захисту від негоди
- Передні бічні панелі з москітної сітки
- Панелі із москітної сітки в задній частині і збоку, поліпшують циркуляцію повітря
- Регульовані ремені натягу з боків
- На козирку розташовані два ременя на липучках для фіксації вудилищ
Характеристики:
- Матеріал: Ventec Rip Stop
- Колір: хакі
- Гідростатичний тиск (мм): 20000
- Кількість осіб: 2
- Габарити (ГхШхВ,см): 335x320x185
- Вага (кг): 26,85
Комплектація:
- Намет
- Міцні пристібається пів на фіксаторах
- Міцні кілки
- Міцна простора сумка для зберігання і перенесення
Купити намет Fox Retreat+Ripstop Ventec 2 man з швидкою доставкою можна у нас на сайті. Ми пропонуємо тільки самі якісні намети від провідних виробників. Завдяки співпраці з транспортними компаніями доставка буде здійснена практично моментально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Колір | Хакі |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 20000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 26.85 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 335 см |
| Висота | 185 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 924 ₴









