Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
Опис товару
Намет Fox (Фокс) R-Series 2 Man Giant
Fox R-Series 2 Man Giant – величезна двомісний намет, що вражає своєю кількістю внутрішнього простору. Намет має класичний дизайн з чотирма дугами і збільшеним козирком для додаткового захисту. Відмітка «Giant» означає наявність додаткової площі і висоту, створену за рахунок дуже високих дуг. Намет Fox CUM271 – відмінне рішення для любителів багатоденних риболовних сесій.
Особливості:
- Найбільша намет за всю історію компанії Fox
- Збільшене простір над головою при висоті 2,1 м
- Класичний дизайн намети-черепашки з трьома дугами
- Збільшений передній козирок для додаткового захисту
- Унікальні, що обертаються формовані фіксатори на підтримуючих козирок розпірках
- Збільшені передні і задні панелі із москітної сітки
- Расстегивающаяся зверху вниз і навпаки вхідні двері
- 3 варіанти вхідних дверей (москітна сітка, прозора з ПВХ і суцільна)
- Передню панель можна закатати для створення укриття з відкритим входом
- 2 ремені для фіксації вудилищ
- 2 внутрішніх сітчасті кишені
- Колечка-фіксатори для кріплення внутрішньої капсули
- Регульовані ремені натягу
- Зносостійкий підлогу і міцні кілки
Характеристики:
- Колір: хакі
- Гідростатичний тиск (мм): 10000
- Каркас: алюміній (19мм)
- Кількість осіб: 2
- Габарити (ГхШхВ,см): 340х330х210
- Вага (кг): 22,46
Комплектація:
- Намет
- Зносостійкий підлога
- Міцні кілки
- Міцна простора сумка для зберігання і перенесення
- Повна підтримка каркаса
Купити намет Fox R-Series 2 Man Giant з швидкою доставкою можна у нас на сайті. Ми пропонуємо тільки самі якісні намети від провідних виробників. Завдяки співпраці з транспортними компаніями доставка буде здійснена практично моментально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 22.46 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 10000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 210 см |
| Ширина | 330 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 19 мм |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 884 ₴











