Джерело енергії Fox (Фокс) Halo Power 48K
Fox Halo Power 48K & ndash; неймовірно ємна акумуляторна батарея для зарядки різних електронних пристроїв . Дана модель є відмінним доповненням на кожній риболовлі , особливо з тривалою, добової сесією. Батарея Fox CEI177 оснащена літій-залізо-фосфатними акумуляторами LiFePo4 , які краще підходять для використання на відкритому повітрі, забезпечуючи безперебійну і надійну подачу енергії при низькій температурі.
& nbsp;
Особливості:
- 4 палаючих світлодіода, що вказують заряд батареї
- Роз'єми: 2 порти USB, USB-C
- Роз'єм прикурювача: 12В 13А максимум
- Великий наметове ліхтар збоку з бурштиновим або білим кольором світлодіода
& nbsp;
Характеристики:
- Розмір (см): 20,8х14,8х3,8
- Вага (кг): 1,5
- Ємність: 153,6В / 13Ач, 12В / 48000мА / ч
- Вхід постійного струму: 12-24В / 2А максимум
- Вхід USB-C: постійний струм 5В / 3А 9В / 3А 15В / 3А 20В / 2,25А
- Вихід USB-C: Постійний струм 5В / 3А 9В / 3А 12В / 3А 15В / 3А 20,3В / 3А
- Вихід USB 1: Постійний струм 3,6-6,5В / 3А 6,5-9В / 2А 9-12В / 1,5
- Вихід USB 2: Постійний струм 5В / 2,4А
& nbsp;
Комплектація:
- Зрадник
- Перемикальний штепсель
- 2 тримачі
& nbsp;
Купити акумуляторну батарею Fox Halo Power 48K з швидкою доставкою можна у нас на сайті. Ми пропонуємо тільки найякісніші аксесуари від провідних виробників. Завдяки співпраці з транспортними компаніями доставка буде здійснена практично моментально.
& nbsp;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 13 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 148 мм |
- Ціна: 7 462 ₴










