Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
Опис товару
Карпова шелтер Fox (Фокс) Ultra 60 Brolly System
Fox Ultra 60 Brolly < b> System & ndash; шелтер для короповій риболовлі , що дозволяє комфортно розмістити 1 людину зі спорядженням. Шелтер CUM220 від виробника Фокс виготовлений з якісного, нервучкого матеріалу Ventec Rip Stop і має прекрасні показники тиску, що тим самим забезпечуючи власника повним захистом від проливного дощу.
& nbsp;
Особливості:
Все вхідні двері з двосторонніми замками-блискавками
Передня панель має бічні вікна з москітної сітки
Кнопковий механізму самонатяженія STS
Для додаткової стабільності 4 задніх ребра спираються на землю
Збільшені бічні панелі для додаткового захисту від опадів
Задні вікна з москітної сітки
Передній дренажний козирок для відведення дощової води
Утримують вудилище ремені
Кілька отворів під кілочки
Капелюшок натягу з прогумованої герметизированной прокладкою
Коротка центральна штанга з різьбленням для зручності і швидкості установки Шелтеру
4 штормових ковпачка для кріплення стійок (в комплекті 2 36-дюймових передніх і 2 24-дюймових бічних)
Захисні заглушки
Повнорозмірний зносостійкий підлогу
Міцні кілочки
Надійна сумка для зберігання з повнорозмірною блискавкою
& nbsp;
Характеристики:
Розмір (см): 262х178х151
Колір: хакі
Кількість місць: 1
152см рама з 8мм скловолоконними розпірками
Основний зовнішній матеріал: 100% поліестер
Гідростатичний тиск (мм): 10000
Вага статі (кг): 1,4
Вага з усіма комплектуючими (кг): 12,9
& nbsp;
Купить шелтер Fox Ultra 60 Brolly System з швидкою доставкою можна у нас на сайті. Ми пропонуємо тільки найякісніші рибальські парасолі і намети від провідних виробників. Завдяки співпраці з транспортними компаніями доставка буде здійснена практично моментально.
& nbsp;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Колір | Хакі |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 10000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 8 мм |
| Вага | |
| Вага | 12.9 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 262 см |
| Ширина | 178 см |
| Висота | 151 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 825 ₴











