
Рибальський стілець з підставкою під вудки Ranger Rod, RA4407
- Немає в наявності
- Код: RA4407
549 ₴
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
Стілець для риболовлі з підставкою під вудилища Ranger RA4407 & nbsp;
Розкладний стілець Ranger Rod розроблявся з думками про рибалок. Основна мета & ndash; створити максимальні зручності не просто для відпочинку, а саме для процесу лову риби в комфортних умовах. Завдяки конструкції ніжок стільця, він не занурюється в грунт під вагою людини.
Дана модель стільця Ranger Rod має безліч переваг & ndash; простота, легкість, зручність конструкції, під сидінням розташована металева дріт, спеціальної фігурної форми, яка служить підставкою для вудилищ. Таким чином, ловля з берега стає приємним відпочинком.
Взяти з собою стілець Rod на риболовлю не складає ніяких труднощів & ndash; він дуже просто і компактно складається і має ремінь для перенесення.
Темно-зелений колір тканини дуже люблять наші рибалки. Завдяки міцній тканини стілець & nbsp; прослужить вам не один рік. Каркас, виготовлений із сталевої труби, гарантує міцність конструкції.
Характеристики :
& Mdash; рама стільця: сталева труба & Oslash; 20 мм;
& Mdash; тканину стільця: поліестер 600D;
& Mdash; колір стільця: тканина & mdash; темно-зелений, каркас & mdash; зелений;
& Mdash; розмір стільця в розкладеному вигляді: 68,5х34,5х42 см (ВхГхШ);
& Mdash; розмір стільця в складеному вигляді: 52х7х42 см (ВхГхШ);
& Mdash; розмір сидіння: 34,5х29 см (ГхШ);
& Mdash; висота сидіння: від статі 37 см;
& Mdash; висота спинки: від сидіння 31,5 см;
& Mdash; вага: 2,4 кг;
& Mdash; навантаження: 120 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 685 мм |
| Глибина стільця | 345 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 420 мм |
- Ціна: 549 ₴








