Туристичний розкладний стілець Vulkan
Компактний стілець Vulkan - це універсальний стілець, який стане в нагоді в багатьох ситуаціях - він легкий, компактний, займає мінімум місця. Завдяки міцній конструкції стілець витримує навантаження до 80кг.
Міцна тканина & quot; Оксфорд & quot; в цікавій лісової забарвленням робить дану модель складного стільця унікальною.
Даний складаний стілець мобільний, зручний в транспортуванні.
Характеристики:
Матеріал & laquo; Оксфорд 600D меланж & raquo; в два шари
Вага, кг & nbsp; & nbsp; & nbsp; 1.9
Допустиме навантаження, кг & nbsp; & nbsp; & nbsp; 80
Висота, мм & nbsp; 685
Довжина, мм & nbsp; & nbsp; 290
Ширина (сидіння), мм & nbsp; & nbsp; 290
Довжина (сидіння), мм & nbsp; 270
Каркас:
& Nbsp; & nbsp; & nbsp; Сталева труба & Oslash; 16мм з полімерним покриттям
& Nbsp; & nbsp; & nbsp;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Україна |
| Регульовані опори | Ні |
| Вага | 1.9 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Ширина стільця | 290 мм |
| Глибина стільця | 270 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 685 мм |
- Ціна: 441 ₴









