
Карпова намет Ranger EXP 2-mann Bivvy (RA6609)
- Немає в наявності
- Код: RA 6609
10 399 ₴
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
Намет для риболовлі Ranger EXP 2-mann Bivvy
Збираєтесь на риболовлю з напарником? Тоді цей двомісний короповий намет — ідеальний варіант для нічної риболовлі! Намет Ranger EXP 2-mann Bivvy справді є одним із найпопулярніших.
Покращені з’єднання роблять намет Ranger EXP 2-mann Bivvy дуже легким і швидким у встановленні. Навіс чудово захищає вхід до намету від дощу та значно збільшує простір для зберігання.
Вхідну зону можна налаштовувати за бажанням: двері з опціонального прозорого матеріалу та вікна, оснащені москітними сітками, можна повністю прибрати, зробивши вхід вільним. Завдяки москітним сіткам намет добре вентилюється та освітлюється. За потреби двері та вікна можна затемнити, частково прикривши або повністю опустивши рулонні штори.
Вхід має 3 вікна та 1 вікно ззаду для провітрювання та доступу світла. Намет складається в чохол і зручний для транспортування.
Надійно закріпити намет дозволяють сімнадцять кріплень. «Однополюсна система» значно подовжує термін служби конструкції, адже кінці стрижневої опори захищені від тертя гумовими вставками. Усі шви намету герметизовані спеціальною стрічкою від вологи. Захист від проникнення води продуманий досконало: покриття намету — гідростатична водонепроникна тканина.
Розміри намету дозволяють комфортно розміститися двом дорослим людям — вільно поміщаються 2 коропові розкладачки!
Короповий намет укомплектований у фірмовий чохол разом із кілочками.
Характеристики:
— каркас: алюміній;
— тканина: нейлон 210D PU, підлога з міцного ПВХ;
— колір: оливково-зелений;
— розмір у розкладеному вигляді: 145×300×270 см (В×Г×Ш);
— розмір у складеному вигляді: 100×22×25 см (Д×Г×Ш);
— водостійкість: 8000 мм;
— вага: 13 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Тип виробу | Намет |
| Сезон | Літо |
| Кількість кімнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Колір | Оливковий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 270 см |
| Висота | 145 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 100 см |
| Ширина в упаковке | 22 см |
| Висота в упаковці | 25 см |
- Ціна: 10 399 ₴







