Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
«Вулкан» товари для риболовлі, мисливства, туризму та дайвінгу, камуфльовані костюми, взуття та одяг
Опис товару
Універсальний акумулятор Fisher (Фішер) 12V 7Ah
Aккумулятор Fisher - тяговий акумулятор для автономного живлення ехолота або картплоттера під час риболовлі. Найпопулярніше використання акумулятора в охоронних системах безпеки та джерела безперебійного живлення.
Особливості:
- Герметична конструкція корпусу
- Допускається установка в будь-якому положенні
- Широкий температурний діапазон
- Низький саморозряд
Характеристики:
- Номінальна напруга (V): 12
- Ємність (Ah): 7
- Розмір (мм): 150х90х65
- Вага (кг): 2
Купити акумулятор Fisher з швидкою доставкою можна у нас на сайті. Ми пропонуємо тільки найякісніші акумулятори від провідних виробників. Завдяки співпраці з транспортними компаніями доставка буде здійснена практично моментально.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | США |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638 ₴


