
Гребная лодка Bark В-220D
- В наличии
- Код: В-220D
8 340 ₴
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
Надувная лодка Bark (Барк) B-220D с ремкомплектом и подвижным сиденьем
Bark B-220D – компактна одномісна модель веслового човна, яка завдяки своїм габаритам і невеликій загальній вазі комплекту є дуже зручною для транспортування до водойми. Човен виготовлений зі спеціалізованого армованого ПВХ-матеріалу щільністю 800 г/м². Bark B-220D має хорошу вантажопідйомність і забезпечує високий рівень безпеки на воді.
Човен Bark B-220D має стандартний діаметр балонів і підходить для відпочинку на воді, риболовлі, туризму та полювання.
Характеристики:
-
Тип: весловий
-
Довжина (см): 220
-
Ширина (см): 115
-
Кількість пасажирів: 1
-
Діаметр балонів (см): 30
-
Кількість балонів: 2
-
Щільність матеріалу (г/м²): 800
-
Вантажопідйомність (кг): 150
-
Базовий колір: зелений
Оснащення:
-
Бортові ручки: так, 2 шт
-
Привалювальний брус: відсутній
-
Страхувальний леєр: так
-
Тип настилу: без настилу
-
Тип сидінь: рухоме
-
Транець: відсутній
-
Уключини: поворотного типу
Комплектація:
-
Надувний човен (шт): 1
-
Транспортна сумка (шт): 1
-
Сидіння (шт): 1
-
Ножний насос (шт): 1
-
Розбірне весло (шт): 2
-
Ремкомплект (клей, 2 ПВХ латки) (шт): 1
-
Комплект документів (шт): 1
Придбати одномісний весловий човен Bark B-220D з швидкою доставкою ви можете на нашому сайті. Ми пропонуємо тільки якісні човни від провідних виробників. Завдяки співпраці з транспортними компаніями доставка буде здійснена практично миттєво.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bark |
| Тип | Гребная |
| Тип дна | Фанерная реечная слань |
| Плотность материала | 850 г/м2 |
| Длина | 220 см |
| Ширина | 115 см |
| Диаметр баллона | 30 см |
| Грузоподъемность | 185 кг |
| Kоличество гермоотсеков | 2 |
| Пассажировместимость | 1 |
| Тип сиденья | Жесткое |
| Вес | 10 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Длина кокпита | 160 см |
| Ширина кокпита | 55 см |
| Вид лодки | Надувная лодка |
| Размер в сложенном виде | |
| Длина в сложенном виде | 80 см |
| Ширина в сложенном виде | 40 см |
| Высота в сложенном виде | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | зеленый, красный, серый, хаки, черный |
| Материал пайола | / фанера |
| Ремкомплект | Да |
| Ручки для переноски | Нет |
| Длина лодки | 220 см |
| Ширина лодки | 115 см |
| Леерный трос | Да |
| Держатель для удочки | Нет |
| Жесткое сидение | Да |
| Регистрация в ГИМСе | не требуется |
| Дно | ненадувное |
| Уключины | Да |
| Количество воздушных отсеков | 2 |
| Насос | Да |
| Надувное сидение | Нет |
| Клапан для слива воды | Нет |
| Разборный пайол | опционально |
| Якорный рым | Нет |
| Материал | ПВХ |
| Количество мест | 1 |
| Транец | отсутствует |
| Киль | отсутствует |
| Весла | Да |
- Цена: 8 340 ₴










