
Карповая раскладушка Ranger Bed-84, фиренная раскладушка с нагрузкой до 160кг (215х85см)
- Нет в наличии
- Код: RA 5513
6 699 ₴
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
Розкладачка Ranger BED 84
Розкладачка Ranger BED 84 - це величезне, повноцінне ліжко, яке в похідних умовах стане для вас справжньою знахідкою. Звикли до комфортного відпочинку і хочете, щоб сон був повноцінним? Тоді Розкладачка Ranger BED 84 саме те, що Вам потрібно.
Ліжко-розкладачка виконана з високоякісного матеріалу. Тканина PVC 600 D на флісі практична, не вигоряє на сонці, вологонепроникна, легко миється. Секція для ніг має спеціальну тканинну вставку зі здатністю відштовхувати бруд і воду, але все ж, якщо вам вдасться її забруднити, то ви легко зможете видалити бруд з будь-якої ділянки цього ліжка.
Матрац з наповнювачем з піни створить вам ідеальні умови для комфортного відпочинку.
Її можна встановити в горизонтальному положенні на нерівній поверхні, підлаштувавши кожну з восьми ніжок окремо під будь-яким кутом і висоті, що дозволяє адаптувати цю розкладачку під будь-яку поверхню. Потужна конструкція коропової розкладачки, вироблена зі сталі та алюмінію, розрахована на велике навантаження, а саме до 160 кг.

Розкладачка-ліжко Ranger BED 84 легко трансформується в крісло. В підголівнику розташована м’яка подушка, не має необхідності додатково щось брати із собою.
Дуже зручне і надійне спальне місце або крісло для відпочинку на природі. Для зручного транспортування додатково комплектується чохлом, в котрий може поміститися додатково спальний мішок, що дуже полегшує транспортування.
Характеристики:
– рама: сталь, алюміній;
– тканина: PVC 600 D;
– колір: тканина – зелений, чорний, каркас – зелений, чорний, сірий;
– розмір в розкладеному вигляді: 32-45х215х83 см (ВхДхШ);
– розмір в упаковці: 81х25х83 см (ВхГхШ);
– вага: 8 кг;
– навантаження: 160 кг.
Комплектується чохлом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Цвет | Хаки |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Длина | 2150 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Высота | 450 мм |
| Вес | 8 кг |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 830 мм |
| Длина в сложенном виде | 810 мм |
| Ширина в сложенном виде | 250 мм |
| Комплектация | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
- Цена: 6 699 ₴










