Харьков, ул. Тюринская (Якира) 13/2 (индекс 61001), Харьков, Украина
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
вверхвниз
Топ продаж
-44%
-44%6 дней
Военный нож Gerber
- В наличии
- Код: Нож Украина хаки
1 890 ₴
1 050 ₴
+380 (66) 054-30-90
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Тактичний ніж
Тактичний ніж надійно фіксується в піхвах. Знімне кріплення, що залишається на стропі, дає змогу швидко від'єднати піхви.
Пластикова ручка має прогумоване покриття, яке не дає руці ковзати. На тильному боці — склобій.
Загальна довжина: 248 мм
Довжина клинка: 122 мм
Товщина клинка: 5 мм
Матеріал руків'я: FRN
Сталь: 420 HC
Вага: 205 гр
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Назначение | Тактический |
| Материал рукоятки | Прорезиненный пластик |
| Длина ножа | 248 мм |
| Вес ножа | 205 г |
| Цвет | Хаки |
| Материал чехла | Пластик |
| Производитель | Gerber |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 122 мм |
| Толщина лезвия | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 050 ₴







