Харків, вул. Тюринська (Якіра) 13/2 (індекс 61001), Харків, Україна
+380 (66) 054-30-90
+380 (93) 726-46-06
+380 (96) 719-04-95
«Вулкан» товари для риболовлі, мисливства, туризму та дайвінгу, камуфльовані костюми, взуття та одяг
вверхвниз

Опис товару
Намет Fox (Фокс) R-Series 1 man XL khaki
Fox R-Series 1 man XL khaki – одномісна намет з износопрочного і дихаючого поліестеру. Завдяки дуже високим дуг, намет CUM241 має додаткову висоту і площу.
Особливості:
- Гідростатичний тиск матеріалу 10000мм
- Всередині намету є кріплення-люверси для приєднання сітчастого кокона (Fox R-Series 1-Man XL), підвищує комфорт
- Класичний дизайн намети-черепашки з трьома дугами і збільшеним козирком для додаткового захисту
- Міцні алюмінієві дуги (19мм) з повною підтримкою
- Підтримують козирок стійки оснащені унікальними обертовими кріпленнями для перевіреного і надійного кріплення стійок до основного каркасу
- Регульовані ремені натягу
- Великі передні і задні панелі із москітної сітки
- Відкривається в обидві сторони двері з трьома варіантами вхідних дверей (москітна, прозора ПВХ і суцільна)
- Можна закатати передню панель для створення укриття з відкритим передом
- У передній частині намету є два ременя для вудилищ
Характеристики:
- Колір: хакі
- Кількість осіб: 1
- Габарити (ГхШхВ,см): 235х295х165
- Вага (кг): 15,9
Комплектація:
- Намет
- Зносостійкий підлога
- Міцні кілки
- Міцна простора сумка для зберігання і перенесення
Купити намет Fox R-Series 1 man XL khaki з швидкою доставкою можна у нас на сайті. Ми пропонуємо тільки самі якісні намети від провідних виробників. Завдяки співпраці з транспортними компаніями доставка буде здійснена практично моментально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 10000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Діаметр | 19 мм |
| Вага | |
| Вага | 15.9 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 295 см |
| Висота | 165 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 326 ₴










