
Двухместная лодка Kolibri К-240 зеленый, слань-коврик
- В наличии
- Код: К-240 Слань-килимок
12 115 ₴
- +380 (93) 726-46-06
- +380 (96) 719-04-95
- +380 (95) 424-08-44
- +380 (96) 277-54-76
Човен Kolibri К - 240
Всім відомо, що кращий відпочинок - це відпочинок на березі водойми з усіма витікаючими наслідками. Красива природа, свіже повітря, аромат квітів і трав п'янкі голову - що ще потрібно людині, яка проводить основний час в задушливому місті. Ну і, звичайно ж, шашлички. Ароматні, рум'яні з запахом димку, від однієї думки про яких вже течуть слинки.
А все завдяки надувному човну Kolibri К-240 Стандарт, саме на ньому змогли досягти тих місць, де можна зловити таку рибу. Як не бути в захваті від подібного плавзасоба, якщо зручність і надійність, перевірені роками, приводять у захват навіть самого вишуканого споживача. Мала вага і компактні розміри цього човна дозволяють завоювати популярність не тільки серед рибалок і мисливців, а й просто любителів активного відпочинку. Адже, не маючи свого транспорту, доводиться тягти все в руках. З вагою трохи більше п'ятнадцяти кілограм за плечима, можна прошагать не один кілометр, що дозволить підібрати місце відпочинку по душі подальше від галасливих компаній.
Низька посадка дозволить причалити до берега фактично в будь-якому місці. До того ж, човен зроблено з особливо міцного матеріалу ПВХ 850, який оберігає його від порізів і проколів, а також він стійкий до ультрафіолетових випромінювань, соленої води, олив і до решти біохімічного впливу навколишнього середовища на тривалий термін. Еластичність матеріалу, з якого човен зроблено, дуже важливі при складанні і розбиранні човна, особливо при низьких температурах. Гребний, малогабаритний човен Koлібрі К-240 Стандарт так само може бути використано, як і моторний - адже на цю модель передбачена установка транця для легкого підвісного мотора.
Колібрі - надійний човен, відомий серед багатьох любителів активного відпочинку, перевірений роками служби. Колібрі - це вибір не тільки рибалок, а й мисливців - всіх, хто з захватом займається улюбленою справою і шукає співвідношення ціни, якості у виконанні і зручності у використанні. Стати одним з них! Здійсніть мрію про ідеальну риболовлі чи полюванні в життя!
Характеристики
-
Вид човна: Гребний
-
Транець: З кріпленням для навісного транця
-
Пасажировмісність, осіб: 2
-
Вантажопідйомність, кг: 216
-
Максимальна потужність двигуна, к.с.: 2,5
-
Щільність матеріалу човна, г/м²: 850
-
Камери: 2
-
Вид та кількість сидінь: Пересувні, 2 шт.
-
Вид уключин: Поворотні
-
Наявність ручок для перенесення: Так
-
Наявність привального бруса: Ні
-
Діаметр балона, см: 34
-
Загальна довжина, см: 240
-
Загальна ширина, см: 130
-
Внутрішня довжина, см: 170
-
Внутрішня ширина, см: 60
-
Вага човна, кг: 9,3
-
Вага всього комплекту, кг: 18,4
-
Розмір упаковки, см: 85 × 45 × 30
-
Бренд: Kolibri
-
Гарантія: 3 роки офіційної гарантії
Комплектация:
- Лодка
- Слань-коврик
- Весла
- Банка
- Насос
- ЗИП (ремкомплект)
- Документы
- Сумка для лодки
Доступные цвета:
- Зеленый
- Светло-серый
- Темно-серый
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kolibri |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Гребная |
| Материал | Армированный ПВХ |
| Плотность материала | 850 г/м2 |
| Плотность днища | 850 г/м2 |
| Длина | 240 см |
| Ширина | 130 см |
| Диаметр баллона | 34 см |
| Грузоподъемность | 216 кг |
| Пассажировместимость | 2 |
| Тип сиденья | Жесткое |
| Количество сидячих мест | 2 шт |
| Вес | 9.3 кг |
| Общий вес | 18.4 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Длина кокпита | 170 см |
| Ширина кокпита | 60 см |
| Вид лодки | Надувная лодка |
| Размер в сложенном виде | |
| Длина в сложенном виде | 85 см |
| Ширина в сложенном виде | 45 см |
| Высота в сложенном виде | 30 см |
| Параметры мотора | |
| Максимальная мощность мотора | 2.5 л. с. |
| Рекомендуемая мощность мотора | 1.8 л. с. |
- Цена: 12 115 ₴









